תכשיטים לגברים

הסטייל של מרבית האנשים מורכב ממגוון רחב של פריטים שונים, חלק מתמקדים באביזרי הנעלה, כובעים, חליפות מחויטות או שעונים וחלק ממש לא קטן מתמקד גם בתכשיטים. אביזרים אלו משמשים נשים וגברים, כמובן שעל פי הסגנון והייחודיות אך בשנים האחרונות נראה כי מנעד התכשיטים במיוחד עבור גברים רק הולך וגדל. כך למשל בחירת תכשיטים לגבר, בין אם במתנה או פשוט בשביל הפינוק העצמי יכולה לנוע משעון ועד לטבעת. הבחירה יכולה להישען על פי אופי הגבר, על פי צרכיו או אפילו לפי הופעות שונות, אבל מה שבטוח הוא שניתן כיום לרכוש מגוון רחב של תכשיטים לגברים – https://watch-factory.co.il/product-category/תכשיטים-לגברים/

צמידים לגברים

מבין מגוון התכשיטים שניתן למצוא לגברים, צמידים הפכו בהחלט לטרנד לא קטן וניתן להשיגם במגוון דגמים שונים, צורות ועיצובים רבים. אחד מהצמידים שהפכו למאוד פופולריים אלו צמידים המשלבים בין נגיעות של אבנים לשרשרת ברזל אחת מהם הינו מבית BROSWAY ועשוי gunmetal pvd ושישה אבנים יפיפיות. מחיר העלות של צמיד זה נע כיום בין 210-300 שקלים. צמיד אחר שהוא לא פחות מתאים ויכול להשתלב למגוון הופכות ואירועים חברתיים הוא לא אחר מגורמט צמיד המיוצר מכסף סטרלינג 925, אשר מצופה ברודיום בכדי להגן על הצמיד מפני שריטות והתחמצנות ומגיע עם שנת אחריות. את הצמיד ניתן להשיג בעלות הנעה בין 480-550 שקלים.

טבעות ושרשראות

טבעות לידיים גם עבור גברים וגם עבור נשים יכולות לשדרג את ההופעה בקלות וללא כל מאמץ, אחת מאותן טבעות המעניקות תחושה סטייל מעולה וגם יכולה להשתלב במגוון סגנונות לבוש היא טבעת ה"אום". צורת האום יחד עם מגוון הצבעים בהם היא מוצעת(שחור זהב/כסף מלא) יכולה להיות מושלמת למגוון אירועים ומגיעה במספר מידות שונות, מחיר הטבעת נע בין 250-300 שקלים. גם שרשראות משמשות תפקיד לא קטן בסטייל ולבוש של גברים, אחת מאותן שרשראות היא שרשרת "כדורים" ארוכה שבסופה מורכב תליון משולב כפול הפונה כלפי מטה. ניתן להשיג שרשרת מסוג זה בעבודות יד, בדגמים שונים ובמחירים הנעים החל מ180 שקלים ועד ל300 שקלים בהתאם למידה, לצורה ולגודל.